Visser Hoogeloon BV

Stokkelen 31
5521 ND Eersel

   0497 – 745 670

info@visserhoogeloon.nl

Visser Milieu BV

Stokkelen 31
5521 ND Eersel

   0497 – 745 680

milieu@visserhoogeloon.nl

Wintermans Bestratingen BV

Lange Voren 36
5521 DD Eersel

  0497 – 512 056

info@wintermansbestratingen.nl

Onze aanspreekpunten zijn

Thomas Ekelhoff
Planning transport

0497 – 745 678
planning@visserhoogeloon.nl

Hilde Bots
Planning projecten

0497 – 745 673
h.bots@visserhoogeloon.nl

Leon Peeters
Calculator

0497 – 745 672
l.peeters@visserhoogeloon.nl

Mark Lamers
Calculator

0497 745 675
m.lamers@visserhoogeloon.nl

Wilma van der Heijden
Administratief medewerker
Visser Milieu

0497 – 745 680
milieu@visserhoogeloon.nl

Ben Visser
Uitvoerder

b.visser@visserhoogeloon.nl

Joris Visser
Uitvoerder

0497 – 745 671
joris.visser@visserhoogeloon.nl

Jan Visser
Uitvoerder

janvisser@visserhoogeloon.nl

Gijs Cox
Uitvoerder

06  82 73 37 66
g.cox@visserhoogeloon.nl

Perry Geerts
Uitvoerder

06 82 58 01 17
p.geerts@visserhoogeloon.nl

Wim van der Schoot
Uitvoerder

06 23 07 72 31
w.vanderschoot@visserhoogeloon.nl

Tom Visser
Werkplaats

0479 – 745 688
werkplaats@visserhoogeloon.nl

Gerrit Menting
Financieel manager

g.menting@visserhoogeloon.nl

Lian Visser
Crediteuren administratie

administratie@visserhoogeloon.nl

Kim Visser
Crediteuren administratie

administratie@visserhoogeloon.nl

Sandra Visser
Crediteuren administratie

administratie@visserhoogeloon.nl

Projectleider grondverzet (Junior/aankomend)

Jouw naam hier?

Klik hier voor meer informatie.

Loadermachinist puinbreker

Jouw naam hier?

Klik hier voor meer informatie.

Machinist mobiele kraan

Jouw naam hier?

Klik hier voor meer informatie.

Machinist minigraver

Jouw naam hier?

Klik hier voor meer informatie.

Op de kaart

Openingstijden

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
07:30 – 17:00
07:30 – 17:00
07:30 – 17:00
07:30 – 17:00
07:30 – 17:00
08:00 – 12:30
Gesloten

De volgende dagen zijn wij gesloten:

Woensdag 5 mei Bevrijdingsdag

Donderdag 13 mei Hemelvaartsdag

Maandag 24 mei Pinksteren

Contactformulier

Door op Verzenden te klikken gaat u akkoord dat uw gegevens worden gebruikt conform onze Privacyverklaring.