Visser Hoogeloon BV

Stokkelen 31
5521 ND Eersel

   0497 – 745 670

info@visserhoogeloon.nl

Visser Milieu BV

Stokkelen 31
5521 ND Eersel

   0497 – 745 680

milieu@visserhoogeloon.nl

Wintermans Bestratingen BV

Lange Voren 36
5521 DD Eersel

  0497 – 512 056

info@wintermansbestratingen.nl

Onze aanspreekpunten zijn

Thomas Ekelhoff
Planning transport

0497 – 745 678
planning@visserhoogeloon.nl

Hilde Bots
Planning projecten

0497 – 745 673
h.bots@visserhoogeloon.nl

Leon Peeters
Calculator

0497 – 745 672
l.peeters@visserhoogeloon.nl

Mark Lamers
Calculator

0497 745 675
m.lamers@visserhoogeloon.nl

Wilma van der Heijden
Administratief medewerker
Visser Milieu

0497 – 745 680
milieu@visserhoogeloon.nl

Joris Visser
Uitvoerder

0497 – 745 671
joris.visser@visserhoogeloon.nl

Ben Visser
Uitvoerder

b.visser@visserhoogeloon.nl

Jan Visser
Uitvoerder

janvisser@visserhoogeloon.nl

Gijs Cox
Uitvoerder

06  82 73 37 66
g.cox@visserhoogeloon.nl

Wim van der Schoot
Uitvoerder

06 23 07 72 31
w.vanderschoot@visserhoogeloon.nl

Job Kennis
Maatvoerder, tekenaar en medewerker grondbank

0497 – 745 674
j.kennis@visserhoogeloon.nl

Tom Visser
Werkplaats

0479 – 745 688
werkplaats@visserhoogeloon.nl

Jan Willem Staadegaard
Bedrijfsleider

0497 – 745 676
jw.staadegaard@visserhoogeloon.nl 

Gerrit Menting
Financieel manager

0497 – 745 689
g.menting@visserhoogeloon.nl

Sandra Visser
Crediteuren administratie

administratie@visserhoogeloon.nl
s.visser@visserhoogeloon.nl 

Jouw naam hier?

Klik hier voor meer informatie.

Onze mensen maken Visser!

Op de kaart

Openingstijden

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
07:30 – 17:00
07:30 – 17:00
07:30 – 17:00
07:30 – 17:00
07:30 – 17:00
08:00 – 12:30
Gesloten

Contactformulier

Door op Verzenden te klikken gaat u akkoord dat uw gegevens worden gebruikt conform onze Privacyverklaring.

Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen